Dobrego dnia z Ojcem Pio
PONIEDZIAŁEK, 20 LUTEGO 2017: Pierwszy odruch naszego serca to dążenie do Boga.
 • 28716

Skrzynka intencji

Ojca Pio proszono o wstawiennictwo u Boga, polecając różne sprawy jego modlitwom. Grono osób zawdzięczających mu dobro jest liczne. Zapraszamy do dzielenia się świadectwem otrzymanych łask, a także troskami, które chcemy przedstawić Bogu za pośrednictwem Ojca Pio. W tych intencjach modlą się siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, a 23. dnia każdego miesiąca w kościele kapucynów w Krakowie i w sanktuarium w Terliczce odprawiana jest msza święta. Również internauci mogą wesprzeć modlitwą potrzebujących pomocy. Intencje publikowane są po zatwierdzeniu przez administratora portalu.

Dodaj swoją intencję

122 - tyle intencji jest aktualnie w skrzynce

 • Link do komentarza Anna Anna 12 luty 2017

  Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa: o pomyślne dla niego rozwikłanie się bardzo trudnych spraw osobistych. Proszę też dla niego o nadzieję serca i roztropność w podejmowaniu życiowych decyzji oraz o szczególną opiekę Matki Bożej.

 • Link do komentarza Agnieszka L. Agnieszka L. 11 luty 2017

  Święty Ojcze Pio, proszę o łaskę rodzicielstwa i błogosławieństwa Bożego dla mojego męża w dniu jego urodzin. Bóg zapłać.

 • Link do komentarza Zosia Zosia 10 luty 2017

  Proszę o modlitwę za nienarodzone dziecko i jego mamę, która myśli o aborcji, aby nawróciła się i pokochała swoje maleństwo.

 • Link do komentarza nn nn 10 luty 2017

  Bardzo gorąco proszę o modlitwę za śp. Irenę, która wczoraj zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Proszę o zawierzenie Bożej opiece i miłosierdziu Ireny i jej bliskich, ochronę od pułapek rozpaczy i beznadziei po jej odejściu.

 • Link do komentarza Damian Damian 09 luty 2017

  Proszę o modlitwę za mnie, mojego brata Tomka, moją całą rodzinę i wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Dzięki!

 • Link do komentarza Łukasz Łukasz 09 luty 2017

  Proszę o modlitwę o spokój wewnętrzny i poukładanie spraw związanych z pracą.

 • Link do komentarza Andrzej Andrzej 08 luty 2017

  Jezu Chryste, nie rozumiem Cię, nie mam wiary i nadziei, nie mam pojęcia, co będzie ze mną i z innymi. Pomóż tym, co nic już nie mają, są znikąd, ukryci gdzieś w słońcu. Jezu, pomóż tym, co odeszli, odchodzą i odejdą. Pomóż biednym i cierpiącym,pomóż moim bliskim, przyjaciołom, znajomym. Jezu, nie zwlekaj już.
  Jezu,nie zwlekaj,jeśli pragniesz,to pomóż i mi,natychmiast i jak najszybciej.
  Maryjo,módl się za nami,szczególnie za mną.
  Dziękuję.

 • Link do komentarza Ewa Ewa 08 luty 2017

  Święty Ojcze Pio,
  przez Twoje wstawiennictwo proszę Boga o potrzebne łaski dla Ireny, o dobre wyniki badań i powrót do zdrowia.

 • Link do komentarza Radek Radek 08 luty 2017

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa z Marzeną, o uwolnienie mojej żony ze wszelkich związań diabelskich, o pełne nawrócenie do Boga i o wlanie do serc naszych wzajemnej miłości i wybaczenia. Bardzo proszę, bo jestem na granicy samodestrukcji i w najlepszym wypadku skończę w psychiatryku. Boję się, że to już koniec mojego życia.

 • Link do komentarza monika monika 06 luty 2017

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Anny i Marcina: o łaskę prawdziwego nawrócenia i przebaczenia, uwolnienia, uzdrowienia i miłości w małżeństwie. W intencji ich dzieci: Moniki, Konrada, Michalinki, Gabrysi, Łukasza, Agaty, Błażeja i Danusi o łaskę prawdziwej wiary, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej. Panie Jezu, obmyj swoją drogocenną Krwią wszystkich wypisanych tutaj i tych, o których zapomniałam, z wszelkiego zła, które panuje w tych rodzinach. Oddaję też Twojemu sercu Basię S. i proszę o siły, opiekę dla niej oraz o błogosławieństwo w potrzebnych łaskach, a dla jej rodziców, syna oraz brata i jego rodziny o łaskę przylgnięcia do Ciebie, Panie.

Nowy numer "Głosu Ojca Pio"

Głos Ojca Pio 103 (1/2017)

Bez chwili namysłu recytujemy: „łaska Boża jest do zbawienia koniecznie potrzebna”. Gdy jednak mamy odpowiedzieć, czym ona jest i jaki ma wpływ na nasze życie, zazwyczaj mamy pustkę w głowie…...

Czytaj więcej

    


REKLAMA

WIDEO

R   E   K   L   A   M   A

Newsletter